VIPole

VIPole Güvenli Haberci ile cep telefonunuzun güvenlik düzeyini artırın.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.9.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici VIPole International
VIPole indir; Akıllı cep telefonları son derece kullanışlı bir cihaz olmasının yanı sıra aynı zamanda kişisel bilgilerinizin de çalınma ihtimalini ortaya çıkarıyor.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuzu ya da tabletinizi çok daha güvenli bir şekilde kullanmak için VIPole Güvenli Haberci mobil uygulamasını kullanın. Akıllı cep telefonları son derece kullanışlı bir cihaz olmasının yanı sıra aynı zamanda kişisel bilgilerinizin de çalınma ihtimalini ortaya çıkarıyor. Çok daha güvenli bir şekilde akıllı cihazlarınızdan vakit geçirmek isterseniz VIPole Güvenli Haberci verimlilik uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirin.

VIPole Güvenli Haberci güvenlik uygulaması sayesinde güvenli mesajlaşma ve işbirliği uygulama pasarası ve dinlemeye karşı gizliliğinizi koruyun. Kişisel bilgilerinizin hiç bir kurum ya da şahıs tarafından çalışmamasını isterseniz uygulamanın seçeneklerini değerlendirin. İnternette gezindiğiniz hiç bir sayfa güvenli olmayabilir. Bu durum karşısında cep telefonunuzda tehlike altında olabilir. Bu durumu ortadan kaldırın ve gönül rahatlığı içerisinde akıllı cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanın. Tüm veriler AK güçlü şifreleme algoritmaları ile uçtan uca şifreli bir şekilde kullanılır.

Cep telefonlarınız üzerinden yapmış olduğunuz sohbetler, aramalar her daim güven içerisinde saklanır. Kimse sizi dinlemez ya da mesajlarınızı okumaz. Bunun için akıllı cihazınızı mutlaka güven içerisinde kullanmanız gerekiyor. Başka sohbet kadar kolay güvenli Sohbet, çekirdek farkı tüm veri iletim ve depolama süreçlerinin bir parçası olan güçlü şifreleme olduğunu. şifreli sohbet odaları farklı bölümler ve proje gruplarının güvenli iş akışlarını düzenlemek olarak VIPole, artan takım verimlilik için en iyi elçisidir.

Uygulamanın seçenekleri herkes tarafından kullanılacak şekilde dizayn edilmiştir. Bunu göz önünde bulundurarak VIPole Güvenli Haberci mobil uygulaması sayesinde akıllı cihazlarınız çok daha güven içerisinde sizlere hizmet verecektir. Uçtan uca şifreli kristal berraklığında ses ve video görüşmeleri yapın. Aramalar sırasında IP maskeleme ve sesli tonunu değiştirerek tüm konuşmalarını daha gizli yapabilirsiniz. 9 kişilik şifreli konferans ile VIPole uzaktan ekip üyeleri bağlamak için bir araçtır. Güvenli çok kullanıcılı günlük iş etkileşimlerin bir parçası çağırır olun.

Özel konuşmalarınızın her hangi bir şahıs ya da kurum tarafından dinlenmesini istemiyorsanız mutlaka bununiçin önlem alamnız gerekiyor. Aksi halde hem bilgileriniz hem de sohbetleriniz farklı kişilerin eline geçebilir. Bunu göze almayın. Her duruma karşı mobil cihazınızı güven içerisinde tutun ve sohbetlerinizi daha rahat bir şekilde yapın. Akıllı cihazınız üzerinden gönderdiğiniz fotoğraflar, videlar ya da önemli belgeler kötü niyetli bir kişinin eline geçmeden istedğiniz kişiye gidecektir. Güvenli cihazlar ile iletişim kurmanız amacıyla geliştirilen VIPole Güvenli Haberci mobil uygulaması sizlere kaliteli bir yaşam sunamktan geri kalmıyor. Uygulamaya ücretsiz bir şekilde sahip olun ve sohbetlerinizi güven içerisinde gerçekleştirin. Seçenekler size her daim kolaylık sağlayacaktır. Uygulamanın seçeneklerini kendi cep telefonunuzu koruyacak şekilde değerlendirebilir ve güven içerisinde kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

VIPole indir